یک دقیقه  بعضی اوقات به معنای یک زندگی است

زندگی فرصتی یکباره است!

در زندگی، ثانیه ها نیز شمرده می شوند. این امر به معنی اهمیت زمان است. بسیاری از اوقات در زندگی ما پشیمان از زمان از دست رفته خود هستیم و چیزی را از دست داده ایم و یا این که بدتر کسی را از دست داده ایم. در علوم پزشکی ثانیه ها، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل ما محصولات ای زی سنس را به شما پیشنهاد می کنیم. 

آنچه ما اکنون انجام می دهیم ؟

شرکت نوآوران پایش آنی سلامت (AZSense)، با تمرکز بر روی حوزه “تشخیص” وضعیت سلامت افراد، در راستای تحقق هدف خود که نجات جان انسان ها می باشد، گام نهاده است. این شرکت با سابقه چند ساله پژوهش و توسعه، موفق به اخذ عنوان “دانش بنیان نوپا نوع1” شده و موفق به طراحی و ساخت محصولاتی جهت تشخیص نشانگرهای زیستی شده است.

این شرکت، برای طراحی و ساخت “محصولات در لبه فناوری دنیا”، نیروهای متخصصی در رشته های مختلفی چون، شیمی تجزیه، الکتروشیمی، بیومواد، بیوالکتریک، مکانیک، مهندسی شیمی، الکترونیک، کامپیوتر، شیمی فیزیک را جذب نموده است. پژوهش و توسعه چنین محصولاتی در شرکت، منجر به ثبت چندین اختراع داخلی و خارجی شده است.

Azsense

حفظ سلامتی شما در اولویت ماست

تیم ای زی سنس، به منظور ورود به بازار، از برندسازی مشترک با شرکت پویندگان راه سعادت استفاده خواهد نمود. این شرکت بزرگترین بازار دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی در کشور را دارا می‏باشد که این دستگاه‏ها در آمبولانس‏ها و اورژانس‏های کشور استفاده می‏شوند. مطابق با تفاهم صورت گرفته با شرکت پویندگان راه سعادت، مانیتورینگ‏های علائم حیاتی این شرکت که در آمبولانس‏ها و اورژانس‏ها استفاده می‏شوند، به خوانشگر مورد نیاز برای تشخیص سکته قلبی مجهز خواهد شد که بازار قابل توجهی در این بخش قابل پیش‏بینی است.

محصولات

تمیس شور

در طول روز مخصوصا هنگامی که بیرون از خانه هستیم مثلا محل کار، دانشگاه، مدرسه و…دستان ما در معرض آلودگی های زیادی است. ما از

Read More »

AZRecover

این دستگاه برای زمان استراحت در کنار شماست ، زمانی که یک روز شلوغ را گذرانده اید و پاهای خسته شما را گاز می گیرد.

Read More »

ترازوی هوشمند AZScale

 ترازوی هوشمند “AZScale” ، محصولی است که قابلیت اندازه گیری پارامترهای زیر را دارا می باشد: وزن بدن از 1 کیلوگرم تا 150 کیلوگرم شا

Read More »

چرا ای زی سنس ؟

تشخیص سریع

کمتر از ۱۵ دقیقه جواب را دریافت کنید

تصمیم گیری سریع

اندازه گیری میزان بیومارکر طلایی تشخیص حمله قلبی

قیمت پایین

در دسترس بودن برای کلیه اقشار جامعه

ذخیره و تبادل اطلاعات بیمار

مدیریت سلامت بیمار و جامعه

ویزیت بیمار از راه دور

آماده سازی بستر درمان با سرعت و تاثیر گزاری بالا

عدم نیاز به انتقال بیمار

فراهم کردن امکانات تشخیصی در مناطق صعب العبور

همکاران اصلی ما

پویندگان راه سلامت

تیم ای زی سنس، به منظور ورود به بازار، از برندسازی مشترک با شرکت پویندگان راه سعادت استفاده خواهد نمود. این شرکت بزرگترین بازار دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی در کشور را دارا می‏باشد که این دستگاه‏ها در آمبولانس‏ها و اورژانس‏های کشور استفاده می‏شوند. مطابق با تفاهم صورت گرفته با شرکت پویندگان راه سعادت، مانیتورینگ‏های علائم حیاتی این شرکت که در آمبولانس‏ها و اورژانس‏ها استفاده می‏شوند، به خوانشگر مورد نیاز برای تشخیص سکته قلبی مجهز خواهد شد که بازار قابل توجهی در این بخش قابل پیش‏بینی است. از طرفی با توجه به حجم کارتریج مورد نیاز در سال، فروش قابل توجهی نیز از این طریق پیش‏بینی می‏شود. علاوه بر آن، این کسب و کار قابلیت توسعه به کسب و کارهایی جدید در حوزه‏هایی چون اندازه‏گیری قند، چربی و یون‏های خون را دارد.

مرکز آموزشی تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق شهید رجایی

تیم ای زی سنس در راستای همکاری با کادر بیمارستانی و پزشکی در زمینه مشاوره و انجام تست های بالینی، اقدام به عقد تفاهم نامه ای با بیمارستان شهید رجایی نموده است. بیمارستان شهید رجایی به طور تخصصی در زمینه درمان بیماری های قلبی فعالیت می کند به موجب این تفاهم نامه تیم ای زی سنس زیر نظر پزشکان زبده آن بیمارستان کارتریج خود را خواهد آزمود و به طور متناوب از بازخوردهای کادر درمانی در راستای بهبود عملکرد کاتریج بهره خواهد برد.

اخبار و مقالات

تصورات جهان را محاصره می کند

عملکرد مغز مانند ادراک، یادگیری، حافظه و محاسبات در مغز شامل فعالیت هماهنگ جمعیت عظیمی از سلول‌های عصبی است که در سراسر مغز توزیع شده‌اند. امروزه با وجود پیشرفت فناوری، ردیابی فعالیت عصبی در مغز

بیشتر بخوانید »

با ما در تماس باشید

ایمیل خود را وارد کرده تا از آخرین اخبار و محصولات مطلع شوید