کمربند هوشمند AZBelt

AZBelt از سری محصولات تولید شده در دسته‌بندی AZCare است تا حرکت شما را به صورت آنی پیمایش کند. این محصول قابلیت‌های زیر را برای شما فراهم می‌کند:

  • شمارش تعداد گام‌های پیموده شده
  • اندازه‌گیری مسافت پیموده شده
  • اندازه‌گیری کالری مصرف شده
  • اندازه‌گیری سرعت حرکت
  • تشخیص حالت فرد (ایستادن، قدم زدن، تند قدم زدن، دویدن)
  • شخصی‌سازی اطلاعات
  • ثبت و رسم نمودارهای تاریخچه اطلاعات (هفتگی و ماهانه)

این افزونه قابلیت اتصال به کمربند هر فردی را دارد و می‌تواند اطلاعات فعالیت روزانه وی را اندازه‌گیری کند. دلیل استفاده از این افزونه بر روی کمربند، دقت بسیار بالایی است که نسبت به گام‌ شمارهای موجود دارد. همچنین این افزونه قابلیت کالیبراسیون را در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا کاربر از مسافت پیموده شده خود با دقت بالا مطلع شود.

این افزونه به مانند ترازوی هوشمند AZScale برای کاهش مصرف توان از تکنولوژی بلوتوث نسل 4 (BLE) استفاده کرده است و مدت زمان شارژ آن را به یک هفته رسانده است.

دستورالعمل استفاده

برای دانستن اطلاعات افزونه نیاز است کاربر، اپلیکیشن AZCare را در گوشی هوشمند خود نصب کند و به‌ وسیله رابط کاربری آسان آن، از وضعیت حرکتی خود آگاه شود. همچنین اپلیکیشن با دادن نکات تشویقی به کاربر، او را به انجام تحرک بیشتر ترغیب می‌کند.

نحوه عملکرد این افزونه بدین صورت است که فرد ابتدا باید نرم افزار AZCare را بر روی گوشی هوشمند خود نصب کند و به مانند دستورالعمل گفته شده برای ترازوی هوشمند AZScale حساب کاربری خود را ایجاد کند. پس از ساختن حساب کاربری و انتخاب دستگاه AZBelt، کاربر می‌تواند تعداد گام پیموده شده، مسافت، سرعت لحظه‌ای، میزان کالری مصرف شده و وضعیت حرکتی خود را به صورت آنی مشاهده کند.

همان طور که گفته شد، این افزونه قابلیت کالیبراسیون خودکار را دارا است، بدین صورت که کاربر با پیمودن یک مسافت مشخص، اندازه هر گام او محاسبه می‌شود و افزونه پس از آن، بر اساس اندازه گام او مسافت پیموده شده را اندازه می‌گیرد.

مشخصات فنی

ابعاد 5×25×45 میلی متر
منبع تغذیه باتری لیتیوم پلیمری 300 میلی آمپر ساعت
اندازه‌گیری پارامترها گام، مسافت، سرعت، کالری
سیستم خاموشی خودکار ندارد
دیگر ویژگی‌ها قابلیت اتصال به گوشی هوشمند از طریق اپلیکیشن AZCareقابلیت نصب اپلیکیشن روی گوشی های با اندروید 3.4 به بالاقابلیت انتقال اطلاعات به گوشی هوشمنداندازه گیری دقیقباتری قابل شارژ
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

با ما در تماس باشید

دریافت آخرین به روز رسانی ها و اخبار 

بستن منو